Kosmetinė „4045“

aukštis 15 cm; ilgis 26 cm, plotis 14 cm
smėlinės / rudos spalvos natūrali nubuko tipo oda
segama sendinto vario spalvos metaliniu užtrauktuku; vario spalvos metalinės detalės
odinis raištelis pakabinimui
Ar turime: Taip
45.00 €
 
Atgal

Tai didelė ir talpi iš storos natūralios nubuko tipo odos pagaminta kosmetinė. Jos oda keliaspalvė, pereinančių rudų/smėlinių atspalvių, su natūralia paviršiaus tekstūra. Ši oda sukuria tarsi sendinimo efektą, grubumo įspūdi. Dėvint oda pasibraižysis, šiek tiek kis jos spalva. Bet ši oda neišsitrins, netrūkinės - tai ilgaamžė oda. Kiekviena kosmetinė turi unikalią tekstūrą.

Kosmetinė nėra kieta, bet tvirta ir gražiai laiko savo formą. Segama metalo užtrauktuku. Kosmetinė neturi pamušalo - viduje gražiai išdirbta, verstą odą primenanti švelni vidinė odos pusė.

Atkreipkite dėmesį į visus išmatavimus - tai tikrai didelis kosmetinės modelis! Daugumai žmonių ši kosmetinė netiks kasdieniniam nešiojimui kuprinėje ar rankinėje. Labiau skirta stilingam kosmetikos laikymui vonioje, miegamajame; taip pat keliavimui ar ėjimui į sporto klubą, kai aktualu susidėti bent 5-ias pilno dydžio prausimosi ir kosmetikos priemones (pvz. dušo želė, šampūnas, kremas, plaukų formavimo priemonė, skutimosi priemonės, dantų šepetėlis ir pasta). Jeigu reikalinga mažesnė kosmetinė - siūlome pažiūrėti mūsų "4060" modelį. Jį galime pagaminti ir iš šios odos su analogišku pakabinimo "raišteliu".

Natūrali oda nėra atspari drėgmei. Kosmetinės nereikėtų imti į dušo vidų, nerekomenduojame į ją dėti vis dar šlapių kosmetikos priemonių. Nuo itin dažno kontakto su vandeniu oda sausėja ir kietėja, gali keistis spalva, trumpėja tarnavimo laikas.