Kosmetinė „4060“

aukštis 12 cm; ilgis 20 cm, plotis 11 cm
rudos spalvos natūrali oda
segama užtrauktuku; sendinto vario spalvos metalinės detalės
Ar turime: Taip
34.00 €
 
Atgal

Tai vidutinio dydžio (mažesnė nei "4040" ir "4050" modeliai) iš natūralios odos pagaminta kosmetinė. Kosmetinė tilps į didelę ar vidutinio dydžio rankinę, kuprinę, arba kaip stilingas aksesuaras įvairios kosmetikos laikymui namuose.

Kosmetinė yra pakankamai talpi - žiūrėdami kosmetinės išmatavimus, atkreipkite dėmesį, jog ji yra santykinai plati. Būtent tai ir sukuria talpumą. Į kosmetinę telpa visos nuotraukoje pavaizduotos kosmetikos priemonės (nuotraukoje - 250 ml šampūno, 100 ml aliejaus, 50 ml kvepalų ir 50 ml kremo talpos) bei lieka dar šiek tiek vietos.
Į kosmetinę tilptų standartinio dydžio 250 ml dušo želė, 250 ml šampūno talpos, skutimosi putos ir pora mažesnio dydžio kosmetikos produktų. Kitas panaudojimo variantas - dekoratyvinė kosmetika - jos sutalpintumėte tikrai nemažą rinkinį. 

Kosmetinė nėra kieta, bet pakankamai tvirta ir gražiai laiko savo formą. Segama sendinto vario spalvos užtrauktuku. Neturi pamušalo - viduje gražiai išdirbta, versta odą primenanti švelni vidinė odos pusė.

Natūrali oda nėra atspari drėgmei. Kosmetinės nereikėtų imti į dušo vidų, nerekomenduojame į ją dėti vis dar šlapių kosmetikos priemonių. Nuo itin dažno kontakto su vandeniu oda sausėja ir kietėja, gali keistis spalva, trumpėja tarnavimo laikas.

Didesnė "4050" ir mažesnė "4060" pilkos kosmetinės viena šalia kitos: