Kosmetinė „4045“

aukštis 15 cm; ilgis 26 cm, plotis 14 cm
oranžiniai rudos spalvos natūrali oda
segama sendinto vario spalvos metaliniu užtrauktuku; vario spalvos metalinės detalės
odinis raištelis pakabinimui
Ar turime: Taip
45.00 €
 
Atgal

Tai didelė ir talpi iš storos natūralios aliejinio išdirbimo odos pagaminta kosmetinė. Kosmetinė nėra kieta, bet tvirta ir gražiai laiko savo formą. Segama sendinto vario spalvos metaliniu užtrauktuku. Kosmetinė neturi pamušalo - viduje gražiai išdirbta, verstą odą primenanti švelni vidinė odos pusė.

Atkreipkite dėmesį į visus išmatavimus - tai tikrai didelis kosmetinės modelis! Daugumai žmonių ši kosmetinė netiks kasdieniniam nešiojimui kuprinėje ar rankinėje. Labiau skirta stilingam kosmetikos laikymui vonioje, miegamajame; taip pat keliavimui ar ėjimui į sporto klubą, kai aktualu susidėti bent 5-ias pilno dydžio prausimosi ir kosmetikos priemones (pvz. dušo želė, šampūnas, kremas, plaukų formavimo priemonė, skutimosi priemonės, dantų šepetėlis ir pasta). Jeigu reikalinga mažesnė kosmetinė - siūlome pažiūrėti mūsų "4060" arba "4070" modelį.

Natūrali oda nėra atspari drėgmei. Kosmetinės nereikėtų imti į dušo vidų, nerekomenduojame į ją dėti vis dar šlapių kosmetikos priemonių. Nuo itin dažno kontakto su vandeniu oda sausėja ir kietėja, gali keistis spalva, trumpėja tarnavimo laikas.