Pirkimas

Atsiskaitymas

Už paslaugas atsiskaitoma pavedimu (jei siunčiama) arba grynais pinigais (atsiimant rankinę gyvai).

Svetainėje patvirtinę užsakymą, nurodytu el. paštu gausite automatinį pranešimą su visomis užsakymo detalėmis bei sąskaitos duomenimis pavedimui. Apmokėti reikia per 48 valandas po užsakymo patvirtinimo. Per šį laikotarpį negavę pavedimo, automatiškai anuliuojame užsakymą. Gavę pavedimą, rankinę išsiunčiame per 2 darbo dienas.

Jeigu pageidaujate atsiimti gyvai, palikite komentarą ("Norėčiau asiimti gyvai"), arba rašykite ruta@daiktuistorijos.lt / skambinkite tel. 867815554. Susisieksime su jumis el.paštu arba telefonu ir suderinsime atsiėmimo detales. Tokiu atveju galima bus atsiskaityti ir vėliau, rezervaciją laikysime iki atsiėmimo

 

Pristatymas/Atsiėmimas

Dėmesio! Dėl susiklosčiusios situacijos karantino metu prekes siunčiame tik per LP Express ir Omniva terminalus. Dėl paštomatų užpildymo pristatymai gali vėluoti. Registruotu paštu laikinai nesiunčiame.

Lietuvoje:

Rankines siunčiame registruotu paštu (pristatymas nuo poros dienų iki savaitės, Lietuvos Pašto nustatytais terminais) arba per LP Express/Omniva terminalus (pristatoma sekančią darbo dieną po išsiuntimo, be retkarčiais siuntos viena diena vėluoja). Siuntimas Lietuvoje – nemokamas.

Atsiimti galima Vilniuje Apkasų g. 6-2,  nuo 8 iki 18 valandos darbo dienomis (kartais galiu ir vėlesniu laiku ar savaitgaliais), iš anksto suderinus bent apytikslį apsilankymo laiką. 

 

Europos sąjungos ir kitose Europos valstybėse:

Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą.

Į Baltijos šalis rankines siunčiame per terminalus arba registruotu paštu. Į kitas Europos sąjungos šalis (taip pat ir į JAV) rankinės siunčiamos registruotu paštu. Elektroninėje parduotuvėje kaip siuntimo kaina pridedama suma yra paskaičiuota didesnei rakinei/iki 2 kg siuntai. Jeigu perkate smulkesnį daiktą - rašykite info@daiktuistorijos.lt ir paskaičiuosime kainą su siuntimu konkrečiai prekei. Jeigu užsakymą jau atlikote - nesijaudinkite, siuntimo kainos perviršį grąžiname.

Siunta iki 100 g (raktų pakabukas, kortelių dėkliukas) - 3 Eur
Siunta iki 500g (kosmetinės, nedidelės delninės ir rankinės) - 5 Eur
Siunta iki 1 kg (didesnės delninės, vidutinio dydžio rankinės - 9 Eur
Siunta iki 2 kg (didelės rankinės, kuprinės) - 14 Eur

Galime siųsti ir bet kokiu kitu jums patogiu būdu, jei siuntimo išlaidas apmokate jūs. Kreipkitės el. paštu info@daiktuistorijos.lt

 

Kitose šalyse:

Galime siųsti ir į kitas šalis. Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą. Siuntimo išlaidas, pristatymo būdą  kartu su visu užsakymu reikėtų derinti el. paštu info@daiktuistorijos.lt. Dėmesio: siunčiant į ne Europos Sąjungos valstybes, gali reikti sumokėti papildomus muito ar kitus mokesčius. Kai kuriose valstybėse odai ir odos dirbiniams taikomas karantinas.