Pirkimas

Atsiskaitymas

Už paslaugas atsiskaitoma pavedimu (jei siunčiama) arba grynais pinigais (atsiimant rankinę gyvai).

Svetainėje patvirtinę užsakymą, nurodytu el. paštu gausite automatinį pranešimą su visomis užsakymo detalėmis bei sąskaitos duomenimis pavedimui. Apmokėti reikia per 48 valandas po užsakymo patvirtinimo. Per šį laikotarpį negavę pavedimo, automatiškai anuliuojame užsakymą. Gavę pavedimą, rankinę išsiunčiame per 2 darbo dienas.

Jeigu pageidaujate atsiimti gyvai, palikite komentarą ("Norėčiau asiimti gyvai"), arba rašykite ruta@daiktuistorijos.lt/skambinkite tel. 867815554. Per 1 darbo dieną susisieksime su jumis el.paštu arba telefonu ir suderinsime atsiėmimo detales. Tokiu atveju galima bus atsiskaityti ir vėliau, rezervaciją laikysime iki atsiėmimo.

Iki gegužės 5 dienos galimybės atsiimti prekes nebus, atiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Pristatymas/Atsiėmimas

 

Lietuvoje:

Rankines siunčiame registruotu paštu (pristatymas nuo poros dienų iki savaitės, Lietuvos Pašto nustatytais terminais) arba per LP Express terminalus (pristatoma sekančią darbo dieną po išsiuntimo). Siuntimas Lietuvoje – nemokamas.

Atsiimti galima Vilniuje Apkasų g. 6-2,  nuo 8 iki 18 valandos darbo dienomis (kartais galiu ir vėlesniu laiku ar savaitgaliais), iš anksto suderinus bent apytikslį apsilankymo laiką. 

 

Europos sąjungos ir kai kuriose kitose Europos valstybėse:

Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą.

Į Baltijos šalis rankines siunčiame per terminalus arba registruotu paštu. Į kitas Europos sąjungos šalis rankinės siunčiamos registruotu paštu.

  • Latvija - 11 Eur
  • Estija - 14 Eur
  • Bulgarija, Baltarusija, Čekija, Graikija, Lenkija, Liuksemburgas, Kroatija, Slovakija, Slovėnija, Turkija - 14 Eur
  • Danija, Italija, Kipras, Olandija, Rumunija, Serbija, Ukraina - 15 Eur
  • Airija, Lichtenšteinas, Vengrija - 16 Eur
  • Ispanija, Prancūzija, Švedija,Šveicarija - 17 Eur
  • Norvegija, Suomija, Portugalija, Vokietija - 19 Eur
  • Didžioji Britanija, Islandija, Belgija, Rusija - 21 Eur

Galime siųsti ir bet kokiu kitu jums patogiu būdu, jei siuntimo išlaidas apmokate jūs. Kreipkitės el. paštu info@daiktuistorijos.lt 

 

Kitos šalys:

Galime siųsti ir į kitas šalis. Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą. Siuntimo išlaidas, pristatymo būdą  kartu su visu užsakymu reikėtų derinti el. paštu info@daiktuistorijos.lt. Dėmesio: siunčiant į ne Europos Sąjungos valstybes, gali reikti sumokėti papildomus muito ar kitus mokesčius. Kai kuriose valstybėse odai ir odos dirbiniams taikomas karantinas.

Siunčiant registruotu paštu:

  • Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada  - 24 Eur