Užsakymai

Iki 2021.10.01 parduodame tik e-parduotuvėje ir mūsų etsy svetainėje (etsy.com/shop/DIStories) esančias rankines / kuprines / delnines ir kitus aksesuarus, bet pagal užsakymus daiktų negaminame. Parduotas prekes papildome, kuriame bei pristatome ir naujų modelių! Jeigu domina mūsų kurtas modelis, kurio statusas "šiuo metu neturime" - rašykite, galbūt jį turime pagamintą arba galime pasiūlyti kažką labai panašaus, tik nespėjome įkelti į e-parduotuvę.
Nuo 2021.10.01 tikimės ir vėl pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą (tai, kas aprašyta žemiau).

-----------------------------------------------------

 

Siuvame ne tik rankines, esančias mūsų kataloguose. Galime keisti esamus modelius arba sukurti visiškai naujus pagal pageidavimus.

Rankinių modeliuose galima keisti šias detales:

  • odos spalvą, faktūrą, tipą
  • naudoti dirbtinę odą, audinius ar kitokias medžiagas
  • rankenų formą, tvirtinimą, storį ir ilgį
  • padaryti papildomas rankenas
  • galima išsirinkti pamušalą, keisti vidinių kišenėlių skaičių ir išdėstymą. Kai kuriuose modeliuose galima padaryti perskyrimą per rankinės vidurį ar du atskirai segamus skyrius
  • rankinės užsegimą
  • metalinių detalių metalo spalvą, formą
  • išorines detales: kišenes, dekoratyvines detales
  • rankinės dydį, proporcijas

Ne visi išvardinti pakeitimai įmanomi bet kuriame modelyje. Dalis pakeitimų gali kainuoti papildomai (ypač jei keičiamas rankinės dydis, daromas sudėtingesnis užsegimas, reikalingos ilgesnės ar sudėtingesnės rankenos, papildomos detalės rakinės viduje ir išorėje).  

 

Naujos rankinės kūrimas - visada santykinai daugiau darbo, tad gali kainuoti papildomai.
Negalime pasiūti absoliučiai bet ko. Visų pirma dėl subjektyvaus grožio pajutimo. Antra, kiekvienas amatininkas turi savitą darbo techniką, kuri irgi lemia tam tikrą darbų stilistiką. Visada patariame įsižiūrėti į mūsų kurtas rankines - į jų linijas, detalių apdirbimą. Visa tai atkeliaus ir į naujai kuriamas rankines. Be to, siuvant rankinę pirmą kartą, eigoje gali tekti daryti tam tikrų pakeitimų, dėl ko galutinis rezultatas šiek tiek gali nukrypti nuo pradinio sutarimo. Taisyti odos dirbinius ne visada įmanoma. 

 

Jei norite individualiai jums pritaikytos ar visiškai naujai sukurtos rankinės, delninės, kuprinės - kreipkitės: ruta@daiktuistorijos.lt tel.+370 678 15554