Kosmetinė „4070“

aukštis 11 cm; ilgis 20 cm, plotis 11 cm
rudos spalvos natūrali oda
segama užtrauktuku; sendinto vario spalvos metalinės detalės
Ar turime: Taip
42.00 €
 
Atgal

Ši vidutinio dydžio (mažesnė nei "4040" ir "4050" modeliai) kosmetinė pagaminta iš storos natūralios odos. Tai keliaspalvė pereinančių rudos atspalvių, tarsi sendinta oda. Kosmetinė tilps į didelę ar vidutinio dydžio rankinę, kuprinę, arba kaip stilingas aksesuaras įvairios kosmetikos laikymui namuose.

Kosmetinė nėra kieta, bet gražiai laiko nuotraukose matomą formą. Segama užtrauktuku. Metalinės detalės - sendinto vario spalvos. Turi pakabinimui skirtą raištelį. Neturi pamušalo - viduje verstą odą šiek tiek primenanti vidinė natūralios odos pusė.

Kosmetinė yra pakankamai talpi - žiūrėdami į kosmetinės išmatavimus, atkreipkite dėmesį, jog ji yra santykinai plati. Būtent tai ir sukuria talpumą. Į kosmetinę telpa visos žemiau nuotraukose pavaizduotos kosmetikos priemonės (pavaizduota nuotraukoje apačioje - 250 ml šampūno, 100 ml aliejaus, 50 ml kvepalų ir 50 ml kremo talpos) bei lieka dar šiek tiek vietos.
Į kosmetinę tilptų standartinio dydžio 250 ml dušo želė, 250 ml šampūno talpos, skutimosi putos ir pora mažesnio dydžio kosmetikos produktų. Kitas panaudojimo variantas - dekoratyvinė kosmetika - jos sutalpintumėte tikrai nemažą rinkinį. 

Natūrali oda nėra atspari drėgmei. Kosmetinės nereikėtų imti į dušo vidų, nerekomenduojame į ją dėti vis dar šlapių kosmetikos priemonių. Nuo itin dažno kontakto su vandeniu oda sausėja ir kietėja, gali keistis spalva, trumpėja tarnavimo laikas

Iš kitokios rudos odos pagaminta analogiško dydžio "4060" modelio kosmetinė bei jos talpumas:

  

Didesnė "4050" ir mažesnė "4060" pilkos kosmetinės viena šalia kitos: