Kosmetinė „4070“

aukštis 12 cm; ilgis 20 cm, plotis 11 cm
labai tamsiai žalios spalvos natūrali oda
segama užtrauktuku; sendinto vario spalvos metalinės detalės
Ar turime: Taip
39.00 €
 
Atgal

Tai vidutinio dydžio (daug mažesnė nei "4040" ir "4050" modeliai) iš tamsiai žalios odos pagaminta kosmetinė. Oda yra vidutinio storumo ir standi, ne kieta bet dailiai laiko nuotraukose matomą formą. Labai tamsaus atspalvio - tam tikrame apšvietime atrodo beveik juoda.

Kosmetinė segama sendinto vario spalvos užtrauktuku. Turi pakabinimui skirtą raištelį. Neturi pamušalo - viduje gražiai išdirbta, verstą odą primenanti švelni vidinė odos pusė.

Kosmetinė yra pakankamai talpi - žiūrėdami į kosmetinės išmatavimus, atkreipkite dėmesį, jog ji yra santykinai plati. Būtent tai ir sukuria talpumą. Į kosmetinę telpa visos žemiau nuotraukose pavaizduotos kosmetikos priemonės (pavaizduota nuotraukoje apačioje - 250 ml šampūno, 100 ml aliejaus, 50 ml kvepalų ir 50 ml kremo talpos) bei lieka dar šiek tiek vietos.
Į kosmetinę tilptų standartinio dydžio 250 ml dušo želė, 250 ml šampūno talpos, skutimosi putos ir pora mažesnio dydžio kosmetikos produktų. Kitas panaudojimo variantas - dekoratyvinė kosmetika - jos sutalpintumėte tikrai nemažą rinkinį.

Natūrali oda nėra atspari drėgmei. Kosmetinės nereikėtų imti į dušo vidų, nerekomenduojame į ją dėti vis dar šlapių kosmetikos priemonių. Nuo itin dažno kontakto su vandeniu oda sausėja ir kietėja, gali keistis spalva, trumpėja tarnavimo laikas.

Analogiško dydžio "4060" modelio pilka kosmetinė bei jos talpumas: