Garantijos

Rankinę galima grąžinti per 14 dienų po jos gavimo. Grąžinama rankinė neturi būti dėvėta ar pažeista dėl netinkamo jos laikymo iki grąžinimo. Grąžinimo išlaidas padengia klientas – pristato pats, siunčia per kurjerių tarnybas, siuntų terminalus arba registruotu paštu. Klientas taip pat atsakingas už saugų rankinės įpakavimą siuntimo metu. Jei rankinė buvo siųsta į kitą valstybę, siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.
Rankinės grąžinti negalima, jeigu ji gaminama pagal užsakymą keičiant modelį, spalvinį derinį ar detales, specialiai pritaikant kliento poreikiams.

Garantija taikoma rankinių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės. Už broką ir klaidas atsakome pagal visus mus įpareigojančius Lietuvos įstatymus: taisome broką, padengiame papildomas išlaidas. Jei taisymas nėra įmanomas, pakeičiame kita analogiška preke arba grąžiname pinigus. Kreipkitės, ir tikrai visada  surasime jus tenkinantį sprendimą.

  • Garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai prekės eksploatuojamos netinkamai arba sugadinamos dėl pirkėjo kaltės.
  • Natūralus prekės susidėvėjimas ar jos savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu (nubrozdinimai, patamsėjimai nuo sąlyčio su rankomis, ištepimai).
  • Natūralios odos tekstūros atspalvio nevienodumai nelaikomi prekės kokybės trūkumu - kuo oda natūralesnė, t.y.mažiau šlifavimo, lakų bei dažų, tuo ji gali turėti daugiau randų žymių, nevienodos struktūros, bei spalvos nevienodumo, nes ji dažoma natūraliais dažais.
  • Lankstomose vietose su laiku oda pasiraukšlėja, praminkštėja; tempiama išsitempia.
  • Nenaudokite agresyvių – rūgštinių, didelį chloro kiekį ir pan. turinčių priemonių, taip pat valymo priemonių, kurių sudėtyje yra stiprių chemikalų arba naftos produktų turinčių skiediklių (t.y. acetonas, skiediklis, spiritas, ir kt.). Mes patariame valyti tik tam skirtomis priemonėmis arba ūkiniu muilu bei vandeniu.
  • Nelaikykite rankinės ant saulės, dideliame karštyje (pvz. vasarą palikti automobilyje). Tik speciali (automobilinė) oda yra atspari karščiui ir šalčiui.
  • Nenešiojamą rankinę geriausiai laikyti spintoje, medžiaginiame ar popieriniame maišelyje ir pripildytą, kad nepakistų forma. Natūralios odos nerekomenduojama ilgesnį laiką laikyti plastikiniuose maišeliuose, drėgnose patalpose (pvz. rūsyje).
  • Sunkiems daiktams nešioti  turi būti daromi papildomi sprendimai rankinės modelyje, papildomi sutvirtinimai viduje. Nenaudokite rankinės nuolatiniam sunkių daiktų nešiojimui (kompiuteriui, knygoms ir tt. ), jei ji nėra tam specialiai pritaikyta.

 

Dėmesio:

  • Iš natūralios odos neįmanoma išvalyti rašiklio žymių, dažančios džinsinės medžiagos, todėl būkite itin atidūs.
  • Tamsi oda sudrėkusi ar dėl stiprios trinties gali perleisti į kitą šviesesnį paviršių dažus.