Pristatymas

Lietuvoje:

Rankines siunčiame registruotu paštu (pristatymas nuo poros dienų iki savaitės, Lietuvos Pašto nustatytais terminais) arba per LP Express/Omniva terminalus (pristatoma sekančią darbo dieną po išsiuntimo; retkarčiais siuntos viena diena vėluoja). Siuntimas Lietuvoje – nemokamas.

Atsiimti galima Vilniuje Apkasų g. 6-2, iš anksto suderinus bent apytikslį apsilankymo laiką. Jeigu pageidaujate atsiimti skubiai - geriausia, jeigu parašytumėte mums arba pasiskambintumėte dar prieš pateikiant užsakymą (ruta@daiktuistorijos.lt / +37067815554). Galima atsiskaityti grynais arba iš anksto apmokėti pavedimu.

Europos sąjungos ir kitose Europos valstybėse:

Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą.

Į Baltijos šalis rankines siunčiame per terminalus arba registruotu paštu. Į kitas Europos sąjungos šalis (taip pat ir į JAV) rankinės siunčiamos registruotu paštu. Elektroninėje parduotuvėje kaip siuntimo kaina pridedama suma yra paskaičiuota didesnei rakinei/iki 2 kg siuntai. Jeigu perkate smulkesnį daiktą - rašykite info@daiktuistorijos.lt ir paskaičiuosime kainą su siuntimu konkrečiai prekei. Jeigu užsakymą jau atlikote - nesijaudinkite, siuntimo kainos perviršį grąžiname.

Siunta iki 100 g (raktų pakabukas, kortelių dėkliukas) - 3 Eur
Siunta iki 500g (kosmetinės, nedidelės delninės ir rankinės) - 5 Eur
Siunta iki 1 kg (didesnės delninės, vidutinio dydžio rankinės - 9 Eur
Siunta iki 2 kg (didelės rankinės, kuprinės) - 14 Eur

Galime siųsti ir bet kokiu kitu jums patogiu būdu, jei siuntimo išlaidas apmokate jūs. Kreipkitės el. paštu info@daiktuistorijos.lt 

Kitose šalyse:

Galime siųsti ir į kitas šalis. Siuntimo į užsienį išlaidos nėra įskaičiuotos į rankinės kainą. Siuntimo išlaidas, pristatymo būdą  kartu su visu užsakymu reikėtų derinti el. paštu info@daiktuistorijos.lt. Dėmesio: siunčiant į ne Europos Sąjungos valstybes, gali reikti sumokėti papildomus muito ar kitus mokesčius. Kai kuriose valstybėse odai ir odos dirbiniams taikomas karantinas.